• Індивідуальний підхід - метод задоволення потреб клієнтів.
  • Відповідальність у справах - правило повсякденній діяльності.
  • Чесність, відкритість і порядність - непорушні правила при взаємовідносини з клієнтами та партнерами.
  • Досконалість, якість і професіоналізм - наш стандарт роботи.
  • Націленість на результат - вимога до виконуваної роботи.

Про нас

   Компанія ТОВ «Науково Виробнича Фірма «ЛУГСТРОЙЕКСПЕРТ», надає широкий комплекс послуг у сфері архітектурно-будівельного проектування та будівництва, промислових підприємств різних галузей, всіх типів житлових і громадських будівель, будь-якого ступеня складності і призначення. Запрошує до співпраці інвестиційні, девелоперські, будівельні, проектні компанії та індивідуальних клієнтів.     

Використовуючи багатий досвід у реалізації різних будівельних проектів, наше підприємство готове надати повний спектр проектно -будівельних послуг, необхідних для реалізації Вашого проекту, починаючи з моменту придбання об'єктів нерухомості і до моменту здачі «під ключ», з введенням в експлуатацію.     

Основними пріоритетами у діяльності компанії є: економія коштів клієнта, якість виконуваних робіт, відповідність їх діючим нормативним документам, максимальне задоволення потреб і потреб клієнта.     

Склад, зміст і якість послуг, що надаються нашим підприємствам, дозволять досягти Вам кінцевих цілей проекту з найкращими показниками і термінами, а також забезпечать збільшення ефективності Ваших інвестицій, в наслідок :     

 зменшення фінансових вкладень на розробку, узгодження документації; здійснення будівництва; та подальшу експлуатацію об'єкта;

 збільшення фінансової віддачі від готового будівельного об'єкта.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте надійного, порядного і енергійного партнера, оперативно і гнучко сприяючого в ефективному досягненні Ваших цілей і вирішенні проблем, за допомогою пошуку та розробки оптимальних і індивідуальних рішень, застосування інноваційних та наукових технологій.