• Індивідуальний підхід - метод задоволення потреб клієнтів.
  • Відповідальність у справах - правило повсякденній діяльності.
  • Чесність, відкритість і порядність - непорушні правила при взаємовідносини з клієнтами та партнерами.
  • Досконалість, якість і професіоналізм - наш стандарт роботи.
  • Націленість на результат - вимога до виконуваної роботи.

Місія, філософія та цінності

Місія

Бути лідером в ефективній і досконалої реалізації будівельних проектів з використанням інноваційних технологій проектування, будівництва та управління в сфері промислового та цивільного будівництва, максимально задовольняючи потреби клієнта.

Філософія нашої компанії

Ми з упевненістю дивимося в завтрашній день і прагнемо до лідируючих позицій на зарубіжному і вітчизняному ринках.

Постійне вдосконалення бізнес процесів і впровадження нових технологій управління та виробництва дозволять задовольнити зростаючі потреби клієнтів.

Нашої основою проектування і будівництва є: пошук найбільш точного і оптимального відображення бажань і можливостей Замовника, в ув'язці з навколишнім середовищем, чинним законодавством, і сучасними технологіями і матеріалами.

Використовуючи ідеї і знання, зібрані по всьому світу, великі ділові зв'язки і власні досягнення, орієнтуючись на думки клієнтів та досвід партнерів, впроваджуючи енергозберігаючі та ресурсозберігаючі технології, ми завжди знаходимо найбільш ефективні рішення для найскладніших завдань.

Ми генеруємо і розробляємо найдосконаліші архітектурні ідеї будівель для житла, роботи і відпочинку.

Цінності

1. Високі моральні якості. Ми взаємодіємо як всередині колективу, так і з клієнтами та партнерами неухильно дотримуючись порядність, чесність, відкритість та інші етичні підвалини.

2. Відповідальність. Ми розуміємо, поділяємо і не боїмося брати відповідальність за наші дії та результати праці. Ми несемо відповідальність не тільки за себе, але і за тих хто працює поруч, а також за підприємство в цілому і випущені їм продукти.

3. Саморозвиток. Ми постійно самовдосконалюємося в професійних і особистих якостях. Зміцнюємо наявні і отримуючи нові необхідні знання та навички, для досягнення лідируючих позицій компанії.

4. Енергійність і працьовитість. Ми виявляємо колосальну енергійність і працездатність, для досягнення видатні результатів у роботі.

5. Командне єднання. Ми будуємо відносини один з одним на основі принципів: тісної взаємодії, чуйності, взаємодопомоги, наставництва, доброзичливості, терпимості, підпорядковуючи свою діяльність спільної мети — підвищення рівня розвитку компанії, розуміючи, що загальний успіх безпосередньо залежить від того, як кожен виконує відведену йому роль. Ми отримуємо задоволення від спільної роботи і пишаємося нашими спільними досягненнями.

6. Інновації. Ми тримаємо руку на пульсі нових технологій і постійно стежимо за змінами, що відбуваються навколо, впроваджуючи найпрогресивніші технології в нашу роботу і в випускаються продукти.

7. Амбітні цілі. Ми ставимо перед собою сміливі цілі і прагнемо до високих ідеалів, як у загальному рівні розвитку підприємства, так і у виконанні його окремих функцій. Результативно і ефективно добиваємося поставлених цілей і ніколи не зупиняємося на досягнутому.

8. Ініціативність. Ми не боїмося проявляти ініціативу, з упевненістю висуваємо сміливі ідеї щодо покращення нашої діяльності та продуктів, що випускаються.

9. Творчість. Ми підходимо до поставлених завдань гнучко з принципово новими поглядами, креативно домагаючись поставлених цілей, для отримання максимально високих результатів.

10. Системний підхід. Ми забезпечуємо оптимальну послідовність і методи виконання завдань, за допомогою глобального мислення і планування, для зменшення витрат, збільшення ефективності і підтримки якості.

11. Орієнтація на клієнта. Ми прагнемо передбачати потреби, бажання і потреби наших клієнтів на всьому протязі співпраці, максимально реалізуючи їх у наших продуктах і послугах.

12. Якість. Ми дотримуємося бездоганних стандартів якості, незалежно від того які функції ми виконуємо і які проекти реалізуємо.